AZ ÚTTÖRŐK
A három zseni, aki az egész életét annak szentelte, hogy adjon e világnak tudást és eszközöket.
Nikola Tesla (1856-1943)
Horvát-szerb-amerikai fizikus, feltaláló, villamosmérnök, gépészmérnök, filozófus.
Életében 146 szabadalmat (ebből 112-t az USA-ban) jegyeztek be a neve alatt. Róla nevezték el a mágneses indukció SI-mértékegységét. A világ egyik legjelentősebb és leghíresebb tudósa és feltalálója, tevékenységét elsősorban az elektromosság, mágnesség és gépészet területén fejtette ki. Több fontos elméleti és gyakorlati részecskefizikai és gravitációs kutatáson kívül a nevéhez kötődik a többfázisú villamos hálózat, a váltakozó áramú motor, az energia vezeték nélküli továbbítása, az energiatakarékos világítás, a távirányítás, a nagyfrekvenciás elektroterápiás készülékek, a napenergia-erőmű és más megújuló energiaforrással működő berendezések, valamint a rádió feltalálása is. Munkássága jelentősen hozzájárult a második ipari forradalomhoz, és döntő mértékben meghatározza jelenkori gazdasági és társadalmi életünket. (Forrás: wikipedia)
Teslával életében több riportot készítettek ahol ő nagyon sokat hangoztatta az egészség megőrzésének fontosságát és lehetőségeit. Előszeretettel preferálta a vegetáriánus étkezést, a tudatos táplálkozást és böjtölés tudományát. Köztudott volt róla, hogy nagyon megválogatta a táplálékot, amit magához vett, és voltak böjtidőszakai, amikor csak friss kecsketejet és mézet fogyasztott. Tesla a saját szellemi frissességét és alkotó erejét a tudatos táplálkozásnak is köszönhette, hogy még idős korában is találmányokon dolgozott és kísérletezett.
Nyilatkozataiból azt is megtudhatjuk, hogy foglalkozott természet-tudományokkal, természet feletti világgal és érdekelte a lélektan és maga Isten létezése. Olvasható, hogy Teslának volt halál közeli élményben része, ami természetesen meghatározta életét és gondolkodásmódját.
Royal Raymond Rife (1888-1971)
Egy tudós, biokémikus, mechanikai és elektrotechnikai kutató, felfedező volt. A Heidelbergi Egyetem díszdoktorrá fogadta korai munkáiért. Legismertebb találmányai a „frekvencia-készülék”, valamint az „univerzális vírus-mikroszkóp”.
A speciális mikroszkópjainak köszönhetően felfedezte, hogy minden, betegségeket keltő organizmusok sebezhetőek egy speciális frekvencia-besugárzással, ami más sejtre egyáltalán nincs hatással.
Évekig kísérletezve feltérképezte minden általa veszélyesnek tartott baktérium, vírus és más kórokozók saját frekvenciáját. A frekvencia kezelés lényegében a sejt saját kibocsájtott rezgését rezonáltatja a készülék, és ez jut vissza a sejthez. Ennek következtében a mikroorganizmus sejtfala meggyengül, majd felhasad és elpusztul. Az emberi sejtek sejtfala jóval erősebb, ezért a kezelés teljesen ártalmatlan.
Rife többféle ilyen rezonáns frekvenciákon működő készüléket alkotott különféle betegségek, többek között a rák-betegség gyógyítására.
Rife-nak 1920-tól sikerült elérnie azt, amit a mai elektron-mikroszkópokkal még ma sem lehet kimutatni: élőben, színesben és nagy felbontás mellett tudta vizsgálni a mikrobákat. Ezt rés-spektroszkópiával, precízen állítható és forgatható kvartz-prizmákkal, túlnyomórészt ibolyántúli fény-sugárzások két ilyen, a minta által kiválasztott, egymástól kissé eltérő hullámhosszával tudta elérni. Ezek a kiválasztott, többnyire a látható fény spektrumán kívül álló frekvenciák voltak azok, amik rezonálva láthatóvá tették a mikrobákat. Ez a két fényhullámhossz interferenciát okozott, ami így nagyobbá vált, és már a látható fény spektrumába esett. Ezzel Rife volt az első kutató, aki élő mikrobákat tudott vizsgálni.
Mivel az organizmusok 75%-a a látható fény spektrumán kívül álló hullámhosszakkal volt csak gerjeszthető, ezért a mai kutatók jelenleg is a sötétben tapogatóznak és csak fekete-fehérben, az elpusztított minták látható tetemeit tudják vizsgálni. Rife jóval megelőzte korát!
Hosszú, évekig tartó tanulmányai során észrevette, hogy minden egyes vírusnak, vagy baktériumnak van egy saját rezonáns frekvenciája, ami sebezhetővé is teszi azokat. Például azt mondta, hogy a rákos daganatban levő organizmusok arról voltak felismerhetők, hogy egy jellegzetes lilás-vörös kisugárzást adtak. Ezeket a rendkívül kisméretű, lilás-vörösen fénylő, élő alakzatokat BX vírusnak nevezte. Erről a speciálisan fénylő mivoltukról voltak felismerhetőek más közegekben is.
Precizitására utal az is, hogy több mint 400-szor megismételte kísérleteit, és minden egyes alkalommal a BX típusú vírus mindig rákos daganatot keltett. Akárcsak ahogy azt Béchamp francia kutató-tudós, korábban feltételezte, azt észlelte, hogy az alaptípusú élő mikroalakzatok, amik anatómiailag minden organikus közegben jelen vannak, csak bizonyos betegséget kiváltó feltételek esetén alakulnak át betegséget okozó formává. A betegség nem azért lett, mert valami mikroorganizmus bekerült a szervezetbe. Az mindig is ott volt, csak valami átalakította egy betegséget okozó formává. Az eredeti kiváltó ok tehát nem a vírus, hanem például egy sokk, vagy toxinok, vagy sugárzás, vagy negatív gondolkodás-mód, stb. - azaz mindig a legyengült test kémiai traumája, ami oxigénhiányos szöveteket eredményez, savas kémhatással, ami a mikrobák elszaporodásának kedvez. (Forrás: internetháló)
Megjegyezném Rife életéről, hogy nem minden igazság található meg az internethálón, illetve létezik Rife életéről szóló dokumentumfilm, ami angol nyelven van csak forgalomban, az ő kutatásait mutatja be, és dokumentálja. Ezek hiteles eredeti archív felvételek. Rife életéhez hozzátartozik, hogy miután korát megelőző és forradalmi technológiát alkotott meg nagyon sok irigye volt.
Maga az akkori „Hatalmasok” tettek arról, hogy Rife életét megnehezítsék, mint pl. az egyedi tervezésű mikroszkópjának alkatrészét laboratóriu-mában véletlenül eltűntették, illetve a kutatólabor és kutatási eredmények tűz martalékává váltak. Természetesen a tűz oka ismeretlen, ezáltal nem volt elkövető, lezárták a rendőrségi nyomozást. Az orvos-kutatói csoportban dolgozó orvosok közül többet lefizettek, hogy a kutatási eredményeket meghamisítsák, vagy nevetség tárgyává tegyék. Volt olyan orvos, akinek váratlan és hirtelen halála nagy valószínűséggel nem volt természetes. Volt olyan orvos, akit anyagilag ellehetetlenítettek különböző koholt vádak alapján. A lista hosszú lenne, hogy ennek az orvosnak miket kellett megélnie az alaptalan vádak és rágalmak miatt. Rife-ot saját élete és a körülötte élők tragédiája megviselte és sokszor alkoholba menekült. Nemcsak a múltban, hanem napjainkban is meghurcolják azon tudósokat, orvosokat, másképp gondolkodókat, akik mernek a „Hatalmasok” ellen fellépni.
Dr. Hulda Clark Regehr (1928-2009)
Kanadában élt, doktori fokozatait ott szerzett kutató, orvos, másképp gondolkodó író, természet-tudományokkal foglalkozó doktornő.
Clark szerint minden emberi betegséghez hozzákapcsolható a parazita fertőzés. Azt is állítja könyveiben, hogy képes gyógyítani az összes betegséget, közöttük a rák, HIV kórokozókat Zapping elektromos készülékkel, amit ő kereskedelmi forgalomba hozott.
Clark több könyvet is írt, leírja, ahogy a módszere működött. A Zapping elektromos készüléket a doktornő Amerikában próbálta hivatalos formában bevezetni az egészségügyben, de egy sor jogi nehézségbe és szövetségi kereskedelmi falakba ütközött.
Egyesült Államok Szövetségi Kereskedelmi Bizottsága elutasította Clark újításait. Nemcsak, hogy elutasították, mindezek mellett még megalapozott tudományos tiszteletlenséggel is megvádolták. Az igaz, hogy a doktornőnek kiváló orvosi diplomái voltak és elismert kutatásai orvosi körökben, de sajnos ez sem volt elég, hogy egyáltalán fontolóra vegyék hosszú évek kutatói munkáját amit Dr. Rife, mint kutatóorvos szintén már bizonyított. 1979-ben Dr. Clark elhagyta a kormány által támogatott kutatást, és Mexikóban magántanácsadó és kutató egészségügyi klinikát működtetett, egészen haláláig. (forrás: internetháló)